Zamów Panele

Każdy projekt wykonywany jest na indywidualne zamówienie

Podstawowe informacje
Czas produkcji
5-15 dni roboczych

Czas produkcji paneli to 5 – 15 dni roboczych.  Każdy projekt przygotowywany jest na indywidualne zamówienie. 

Zapas
Zalecane 10% wielkości projektu

Zamawiając panele pamiętaj o tym, aby założyć 10% zapasu. Podczas przycinania mogą powstać krótkie fragmenty, które będą zbyt małe, aby zainstalować je estetycznie na ścianie

Zaliczka i płatność
30/70 %

Przy każdym zamówieniu przyjmujemy zaliczkę w wysokości 30% wartości zamówienia. Pozostałe 70% może zostać uregulowane dzień przed wysyłką lub za pobraniem.

Dostawa
Bezpłatna - kurier DPD

Panele wysyłamy bezpłatnie na terenie całej Polski kurierem DPD. W przypadku paczek zagranicznych, prosimy o ówczesny kontakt.

Sezonowanie
72 h w domu

Pamiętaj, aby po otrzymaniu paneli odpakować je i pozostawić w pomieszczeniu, w którym będą instalowane na 72h. Drewno musi „przyzwyczaić” się do nowej wilgotności.

Krok 1 - Wycena

Wypełnij poniższy formularz, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. W polu "Uwagi" możesz zawrzeć wszystkie niestandardowe pomysły.

Krok 2 - Zamówienie

Po akceptacji wyceny otrzymasz od nas email z danymi do przelewu zaliczki (30% wartości projektu). Pozostałem 70% powinno zostać uregulowane najpóźniej w dniu wysyłki zamówienia lub za pobraniem.

Krok 3 - Odbiór

Panele zostaną wysłane do Ciebie bezpłatnie kurierem DPD. Otwórz paczkę i pozostaw drewno dociśnięte ciężkim przedmiotem na 72h w pomieszczeniu docelowym. Po tym zabiegu możesz rozpocząć montaż.

Wycena projektu

Korzystając z poniższego formularza nie wiążesz się umową zakupu, informujesz nas jedynie o tym, że jesteś zainteresowany/wana naszymi produktami. Po otrzymaniu wiadomości przygotujemy spersonalizowaną ofertę maksymalnie w przeciągu 24h.

Złoty DąbNaturalny DąbToffi DąbKarmelowy Dąb

Scroll to top