Dostępne panele

Wybierz model najbardziej pasujący do wnętrza Twojego domu

Dąb Złoty - 211 zł/m2

Złoty Dąb przywodzi na myśl beztroskie lato i piękną złotą jesień. Dzięki swojej słonecznej barwie wspaniale sprawdzi się w sypialni, salonie i pokoju młodzieżowym jako przywoływacz ciepłych dni. Idealnie współgra z różnymi elementami dekoracyjnymi. Lubi się z matowym szkłem i roślinami.

Dąb Toffi - 221 zł/m2

Dąb Toffi to nasz najbardziej uniwersalny model. Idealnie kontrastuje z surowym wystrojem wnętrz. Niewielka ilość paneli potrafi szybko dodać świeżości białym ścianom, przez co myśl o remoncie i zmianie umeblowania można odesłać w niepamięć.
Dąb Toffi to przyjaciel salonu, korytarzy, a nawet mebli!

Dąb Naturalny - 211 zł / m2

Naturalny Dąb to propozycja dla fanów jasnych i nowoczesnych wnętrz. Przyjaciel minimalizmu i elementów ozdobnych wykonanych z metalu. Optycznie powiększa każdą przestrzeń, w której się znajduje.
Pięknie ozdobi kuchnię, jadalnię i korytarz.

Karmelowy Dąb - 226 zł / m2

Karmelowy Dąb, choć wydaje się lekko ekstrawagancki w swojej barwie, pięknie ozdobi wnętrza przeznaczone do większych spotkań. Kolor drewna nadaje powagi przy jednoczesnym zachowaniu ciepłej atmosfery, co wspaniale sprawdzi się w salonie, jadalni i gabinecie. Lubi się z roślinami, złotem i ceramiką.

Scroll to top